Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Aktualności

Porażka na początek

• autor: Ogin_TSW, 2011-08-28 17:16

W meczu rozegranym w ramach I kolejki Ligi Bocheńskiej Lolki musiały uznać wyższość drużyny Szalonych Jogurtów przegrywając na wyjeździe 7:13

Mecz rozpoczął się zgodnie z planem. Drużyna Lolków, która zaczęła spotkanie z kilkoma nowymi zawodnikami w składzie odważnie ruszyła do ataku. Niestety zawodziła skuteczność czego efektem były zmarnowane trzy "setki" w ciągu krótkiego odstępu czasu. Jednak po kolejnych akcjach Lolki wyszli na prowadzenie za sprawą Tomka Mroczka, który tym samym strzelił inaugurującą bramkę w sezonie. Szalone Jogurty po początkowym cofnięciu się do defensywy, wzięli się w garść i co chwilę groźnie atakowali na bramkę Lolków odrabiając straty. Pierwsza połowa to bardzo wyrównana gra i taki też wynik - 4:4 do przerwy. W drugiej połowie wzięło górę doświadczenie i zgranie drużyny Jogurtów i odskoczyli na wynik 5:8 co było chyba decydującym momentem spotkania. Lolki nie były w stanie się już podnieść i raz po raz nadziewali się na kontry. Ostateczny wynik meczu 13:7 dla Szalonych Jogurtów.

Podsumowując - gra momentami była dobra, momentami nieco gorsza. Wygrał zespół na tę chwilę lepszy i pokazał, że może być groźny dla najlepszych w tym sezonie. Lolki w tym sezonie bardziej skupią się na utrzymaniu w tej lidze.

Na koniec pragnę podziękować za mecz przeciwnikom i życzyć im powodzenia w następnych gierkach ;)